درباره ما

درباره ما

بسمه تعالی

با لطف و عنایت خداوند متعال شرکت ایپک فعالیت خود را از سال 1383 با هدف خدمت رسانی به صنعت چاپ و بسته بندی کشور آغاز کرد. اگر چه خدمات شرکت در ابتدا محدود و به تهیه و توزیع ماشین آلات سبک جعبه سازی بود ولی با سبک اعتماد صاحبان محترم صنایع چاپ و بسته بندی، فعالیت های شرکت به سرعت گسترش یافته و اغلب زیر مجموعه های این صنعت گسترده را شامل گشت.

سال 1388 نقطه عطفی در فعالیت های شرکت محسوب می شود.مدیران شرکت با مطالعه گسترده در مورد شرکت های بین المللی سازنده ماشین آلات چاپ و بسته بندی، تعدادی از این شرکت ها را که محصولات آنها از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و در عین حال متناسب با توان جذب بازار داخلی بود به عنوان شریک تجاری خود انتخاب نمودند.

شرکت ایپک در حال حاضر نماینده انحصاری چند شرکت معتبر ماشین سازی از کشور چین و تایوان می باشد. این نوید را هم به صاحبان محترم صنایع چاپ و بسته بندی می دهیم که شرکت ایپک انشاالله به زودی نمایندگی انحصاری چندین شرکت معتبر دیگر را نیز اخذ کرده و حلقه تولید کنندگان ماشین آلات این صنایع را در مجموعه شرکاء تجاری خود تکمیل خواهد کرد.

شرکت ایپک با کسب اطلاعات و مشکلات چاپ در شرکت های کارتن سازی های بزرگ به این نتیجه رسید که با کمک خداوند متعال از اوایل سال جاری با پیگیری تخصصی شرکتهای معتبر رنگ سازی در کشور چین توانسته رنگ مطلوب و با کیفیت بالا و قیمت مناسب را برای صنعت گران تبدیل کارتن فراهم نماید و خوشبختانه از اواسط سال جاری این محصول با برند مرکب ایپک در بازار پخش می شود و اکثر شرکت های بزرک تولید از محصول فوق استفاده و اعلام رضایت نموده اند.

افتخار دیگر شرکت ایپک در زمینه تولید تسمه های می باشد که در حال حاضر به تمامی مصرف کنندگان در شرکتهای کارتن سازی و وابسته محصولات خود را ارائه مینماید. لازم به ذکر است که شرکت ایپک در حال حاضر وارد کننده تخصصی دستگاههای تسمه کش از معتبر ترین برندهای چین و تایوان می باشد.

 مدیریت شرکت با آگاهی از این نکته که ارائه خدمات پشتیبانی کارآمد، کلیدی ترین عامل در جلب اعتماد صنعت گران گرانقدر می باشد، به جد کوشیده است تا یک سیستم سریع و مطمئن برای ارائه خدمات پس از فروش ایجاد نماید. با افتخار اعلام می داریم که شرکت ایپک با در اختیارداشتن کادر فنی مجرب،انبار قطعات و لوازم یدکی و همچنین کارگاه مجهز تعمیرات ماشین آلات بهترین خدمات پشتیبانی را به خریداران محترم ارائه می نماید.

 مدیران شرکت ایپک با درک این واقعیت که اعتماد مشتریان اصلی ترین سرمایه شرکت است، صیانت از این اعتماد گرانبها را سرلوحه تمام فعالیت های خود قرار داده اند.