اشتغال زایی

اشتغال زایی

در راستاي حمايت از توليد و ايجاد اشتغال زايي و ايجاد فرصت براي جوانان جوياي کار و ايده هاي خوب همچنين اعتماد مجدد به همکاران صنف کارتن و ورق که تصميم به راه اندازي مجدد کارخانه خود را دارند شرکت ايپک با داشتن مجرب ترين مشاوره ها و کارشناسان و انواع دستگاهها و خدمات پس از فروش و ... آمادگي خود را جهت همکاري اعلام مي دارم .
يکي از اهداف شرکت ايپک راه اندازي کامل يک کارخانه کارتن سازي براي شما طبق نيازتان مي باشد ما به ايده شما و به هدف خودمان احترام مي گذاريم و برخورد لازم مي دانيم که امسال همکاراني که در شهرهاي مختلف ايران با توجه به تجربيات ما کارخانه خود را افتتاح کرده اند و درحال کارهستند رابه شما معرفي مي نمائيم .
شروع به کار کارخانه کارتن سازي در شهرستانهاي کاشان،بندرعباس، ابهر، قم، تبريز، اصفهان،  تهران ،ورامين، شهريار، اسلام شهر،هشتگرد و شهرک صنعتي صفادشت و ... جزئي از برنامه بلند مدت شرکت ايپک مي باشد .  
اکنون ما با حمايت خود از اين صنايع نو پا و بعضا" که مجدد به چرخه توليد برگشته اند و با پشتيباني کامل و تامين همه نيازهاي آنها اعم از ورق ، تسمه بسته بندي ، مرکب چاپ و ... به شما اعلام ميکنيم که براي اعتماد به ما و شروع حرکت توليد و ايجاد کارخانه خودتان ما را در کنار خود ببينيد .
به اميد فردايي همراه با توليد و اشتغال با مشاوران ما تماس بگيريد .